Tipy pre pobyt v Lido del Sole

Publikované jún 9, 2014 v kategórii Taliansko

Tipy pre pobyt v Lido del Sole

Lido del Sole je pokojnou časťou jedného z najznámejších letovísk v Taliansku s názvom Bibione. Dovolenkári nedajú dopustiť na dlhé piesočnaté pláže, množstvo zábavy a pulzujúci život letoviska.

Veľa návštevníkov uprednostňuje pri svojom pobyte apartmánové ubytovanie. V Bibione ich nájdete naozaj veľa. Pokiaľ hľadáte vhodné zariadenie priamo v časti Lido del Sole, neváhajte si prečítať overené tipy v tomto článku.

Turistické atrakcie

Poloha letoviska je veľmi výhodná, v okolí je množstvo atrakcií pre mladých, ale aj pre rodiny s deťmi. V blízkom Lignane je aquapark, zoologická záhrada, detský park, zábavný park Gulliverlandia. Mnohých lákajú výlety loďou, napríklad do Benátok.

Zábery z pláže v Bibione

Drvivá väčšina hostí sa však nevie dočkať návštevy miestnych pláží. Niekoľko kilometrov dlhá pláž v Bibione je tvorená pieskom a jej vstup do mora je veľmi pozvoľný. V okolí sa nachádzajú ďalšie pláže, celá oblasť je známa čistotou mora.

Overené tipy na ubytovanie

Vynikajúce hodnotenia má predovšetkým zariadenie Villaggio Turistico Internazionale. Ubytovacie jednotky tvoria apartmány a mobilné domčeky, maximálna kapacita je 6 dospelých osôb (a prístelky pre deti). Veľkou výhodou je poloha na súkromnej pláži, hostia majú k dispozícii bezplatný slnečník a 2 lehátka (na každý apartmán). Súčasťou areálu je veľký vonkajší bazén, reštaurácie a rôzne športové zariadenia. Do centra Bibione sa dostanete za 5 minút jazdy. Všetky ubytovacie jednotky sú moderné klimatizované, ich súčasťou je vlastný balkón. Samozrejmosťou je vlastná kuchynka a kúpeľňa. V obývačke sa nachádza TV s plochou obrazovkou. V cene pobytu môžu byť raňajky alebo plná penzia. Wi-Fi pripojenie na internet a parkovanie na súkromnom parkovisku sú bezplatné. Aktuálne ceny ubytovania si neváhajte prezrieť po kliknutí na odkaz vyššie.

Veľmi obľúbené je aj zariadenie BOSCO CANORO EAST Bibione Eco Resort. Hostia si pochvaľujú príjemné prostredie, priestrannosť apartmánov, veľký bazén a súkromnú pláž (každá ubytovacia jednotka dostáva bezplatný slnečník a 2 lehátka). V blízkosti sa nachádzajú supermarkety a reštaurácie. Zariadenie obklopuje príjemná záhrada. Klimatizované apartmány majú balkóny s výhľadom, nechýba ani vlastná kúpeľňa a kuchynka. Súčasťou vybavenia je aj TV s plochou obrazovkou a posedenie. Bezplatné Wi-Fi aj parkovanie. Recenzie predošlých hostí a ceny ubytovania si neváhajte zobraziť kliknutím na názov zariadenia (odkaz vyššie).

apulia-lido_del_sole1

Objednať ubytovanie v Lido del Sole!

Ceny: už od 20 EUR

Obrovský výber z hotelov, apartmánov, penziónov a ďalších typov ubytovacích zariadení. Rýchla a jednoduchá rezervácia. Najnižšie ceny.

Web prevádzkuje a píše Peter Greša. V prípade potreby ma môžete kontaktovať cez odkazy vyššie. Ak máte otázky týkajúce sa článku, použite prosím komentáre.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *