Ako sa dovolenkuje v letovisku Černomorec?

Publikované máj 20, 2014 v kategórii Bulharsko

Ako sa dovolenkuje v letovisku Černomorec?

Bulhársky Černomorec sa nachádza v juhovýchodnej časti krajiny na pobreží Čierneho mora, administratívne spadá pod správu neďalekého Sozopolu. Kvôli prímorskej polohe sem každé leto cestuje množstvo dovolenkárov.

Na tých tu čakajú desiatky rôznych ubytovacích zariadení, vybrať si môžete napríklad spomedzi hotelov a apartmánov. Kompletnú ponuku si môžete spolu s hodnoteniami predošlých návštevníkov zobraziť na rezervačných systémoch.

Doprava

Do mestečka Černomorec sa môžete dostať rôznymi spôsobmi – väčšina preferuje auto, niektorí sem však cestujú letecky. 35 km od mesta je letisko Burgas, ktoré je druhým najväčším letiskom v celom Bulharsku. Lietajú sem rôzne nízkonákladovky, napríklad Wizz Air a Smart Wings.

Pláže a kúpanie

Väčšina ľudí cestuje na letnú dovolenku nepochybne kvôli kúpaniu v mori. V Černomorci a okolí sa nachádza viacero pláží. V oblasti je však už dlhšiu dobu problém s radiáciou, kvôli čomu museli v lete 2010 jednu pláž uzavrieť. Kúpanie na ostatných plážach je však bezpečné a nemusíte sa obávať žiadnych rizík. Za príjemnou piesočnatou plážou sa oplatí zájsť do blízkeho mestečka Gradina.

Zábery z pláže

Overené ubytovacie zariadenia

Výnimočne pozitívne ohlasy má dvojhviezdičková Villa Maria 2, nachádzajúca sa priamo pri piesočnatej pláži. V bezprostrednej blízkosti sú rôzne obchody a reštaurácie. Predošlí hostia si pochvaľujú aj veľmi príjemných majiteľov a moderné zariadenie. Izby sú priestranné a klimatizované, samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa a TV s plochou obrazovkou. Niektoré sa môžu pochváliť aj balkónom s výhľadom na more. Nechýba ani bezplatné Wi-Fi pripojenie a súkromné parkovisko (taktiež zdarma). Aktuálne ceny ubytovania si neváhajte prezrieť po kliknutí na odkaz vyššie.

Polohu priamo na pláži a výborné recenzie od predošlých návštevníkov má aj dvojhviezdičková Villa Lazuren Briag. Centrum mesta je vzdialené 5 minút chôdze, do blízkeho Sozopolu sa dostanete za 10 minút jazdy. Izby sú priestranné a klimatizované, ich súčasťou je vlastná kúpeľňa a káblová TV. Samozrejmosťou je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a parkovisko pre ubytovaných hostí. Viac informácii o objekte a ceny nocľahu si môžete zobraziť kliknutím na odkaz vyššie.

cernomorec_7

Objednať ubytovanie v Černomorci!

Ceny: už od 20 EUR

Obrovský výber z hotelov, apartmánov, penziónov a ďalších typov ubytovacích zariadení. Rýchla a jednoduchá rezervácia. Najnižšie ceny.

Web prevádzkuje a píše Peter Greša. V prípade potreby ma môžete kontaktovať cez odkazy vyššie. Ak máte otázky týkajúce sa článku, použite prosím komentáre.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *