Kúpanie a ubytovanie v prístavnom Trsteniku

Publikované apr 22, 2014 v kategórii Chorvátsko

Kúpanie a ubytovanie v prístavnom Trsteniku

Približne v strede južného pobrežia na chorvátskom polostrove Pelješac leží prístavný Trstenik. Je známy poľnohospodárstvom (vyrába sa tu známe víno dingač), rybolovom a cestovným ruchom.

Trstenik nie je žiadne veľké a rušné letovisko. Vyhľadávajú ho dovolenkári, ktorí túžia po pokojnom pobyte pri mori. Kvôli hornatému povrchu a náročnej dostupnosti tu nenájdete hotelové komplexy, ubytovať sa môžete len v súkromí.

Miestne pláže

Hlavným dôvodom pre návštevu Trsteniku je krásna pláž z okrúhlych kamienkov, ktorá sa rozprestiera pozdĺž celého zálivu. Vyhľadávajú ju aj priaznivci vodných športov (potápanie, surfing). V blízkom okolí nájdete viacero pláží, niektoré sú čiastočne tvorené pieskom. Okolité borovicové lesy siahajú až k brehu, počas letných horúčav určite oceníte ich tieň.

Pár záberov z Trsteniku

Tipy na apartmány

Pozitívnymi ohlasmi predošlých hostí sa môže pýšiť dvojhviezdičkové zariadenie Apartments Bezek, nachádzajúce sa priamo pri pláži. V blízkom okolí je aj reštaurácia, obchod s potravinami a trhy, k nočnému klubu sa dostanete do 10 minút chôdze. Návštevníci si pochvaľujú tichú oblasť, blízkosť mora, výborný prístup majiteľov (rodina Bezek), úžasný výhľad a vybavenie ubytovacích jednotiek. Pre zobrazenie všetkých recenzií stačí kliknúť na názov apartmánov. Súčasťou štúdií a apartmánov je balkón s výhľadom na more. Samozrejmosťou je aj TV, žehliace potreby, kuchynka s jedálňou a kúpeľňa. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a parkovisko.

Výhodné ubytovanie v Trsteniku poskytujú krásne vybavené dovolenkové domčeky Holiday home Gornje Selo. Ideálne pre skupinu viacerých osôb. V celom areáli je bezplatné Wi-Fi pripojenie, samozrejmosťou je aj súkromné parkovisko zdarma. Priestranný dovolenkový dom je klimatizovaný a veľmi moderne zariadený. Jeho súčasťou je terasa, obývačka s TV, práčka, krb, kúpeľňa s vaňou, kuchynka s jedálňou, gril a kávovar. Aktuálne ceny ubytovania a možnosti rezervácie si môžete prezrieť po kliknutí na názov zariadenia.

2722755

Objednať ubytovanie v Trsteniku!

Ceny: už od 25 EUR

Obrovský výber z hotelov, apartmánov, penziónov a rôznych ďalších ubytovacích zariadení. Rýchla a jednoduchá rezervácia. Najnižšie ceny.

Web prevádzkuje a píše Peter Greša. V prípade potreby ma môžete kontaktovať cez odkazy vyššie. Ak máte otázky týkajúce sa článku, použite prosím komentáre.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *