Nice

Publikované máj 29, 2013 v kategórii Francúzsko

Nice

Jedno z najväčších miest vo Francúzsku. Nice je významným strediskom cestovného ruchu, nachádza sa na pobreží Stredozemného mora.

Letisko Nice Côte d’Azur sa nachádza 6 km od mesta, patrí medzi najväčšie letiská v krajine. Využívajú ho aj nízkonákladové spoločnosti.

Ubytovanie v Nice ponúkajú stovky rôznych ubytovacích zariadení, prevažujú trojhviezdičkové hotely. Najviac turistov tu stretnete počas letnej sezóny. Práve vtedy môžu mať niektoré hotely plnú obsadenosť. Ak sem chcete zavítať v lete, odporúčame uskutočniť rezerváciu čo najskôr.

Tip – ak sa chystáte do nejakého hotela, nájdite si ho na sociálnych sieťach. V dnešnej dobe má už každý hotel svoju stránku na facebooku, kde môžete nájsť rôzne užitočné informácie, alebo napríklad zľavy na pobyt. Niektoré hotely ponúkajú rôzne výhody (raňajky zdarma atď), pokiaľ sa stanete ich fanúšikom na facebooku.

Promo video o Nice

Hotely v Nice nie sú zrovna najlacnejšie. Vďaka veľkému výberu sa ale vždy dá nájsť nejaká výhodná ponuka.

Vzhľadom na miestne ceny ubytovania má pomerne výhodnú ponuku Esatitude Hotel. 2 hviezdičky, pozitívne hodnotenia. Nevýhodou je poloha mimo centra mesta, v blízkosti je však zastávka električky Virgil Barel, ktorou sa tam pohodlne dostanete. Klimatizované izby a apartmány, súčasťou je vlastná kúpeľňa a terasa. V hotelovej reštaurácii Le 03 Vám pripravia tradičné francúzske špeciality. Bezplatné Wi-Fi pripojenie v celom areáli, spoplatnené parkovisko (8€/deň).

Ak chcete prespať pri letisku, najlepšou možnosťou je ibis budget Nice Aeroport. 2 hviezdičky, poloha 500 metrov od letiska. Centrum mesta je vzdialené 6 km. Klimatizované a odhlučnené izby s LCD televízormi a kúpeľňou. Bezplatné Wi-Fi, spoplatnené parkovisko (8€/deň). Za izbu pre dvoch zaplatíte od 63€/noc.

Máte skúsenosti s hotelmi v Nice? Neváhajte sa o ne podeliť v komentároch.

886406_alley

Objednať ubytovanie v Nice!

Ceny: už od 20 EUR

Obrovský výber z hotelov, hostelov, penziónov a ďalších typov ubytovacích zariadení. Rýchla a jednoduchá rezervácia. Najnižšie ceny.

Web prevádzkuje a píše Peter Greša. V prípade potreby ma môžete kontaktovať cez odkazy vyššie. Ak máte otázky týkajúce sa článku, použite prosím komentáre.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *