Sprievodca nocľahom a kúpaním v Mandre

Publikované dec 25, 2013 v kategórii Chorvátsko

Sprievodca nocľahom a kúpaním v Mandre

Chorvátska rybárska dedinka Mandre sa nachádza 15 km od Novalje a Pagu. Vďaka prímorskej polohe a miestnym plážam je obľúbená medzi dovolenkármi.

Zdrojom obživy sú pre niekoľko stoviek obyvateľov okrem rybolovu aj služby v oblasti cestovného ruchu. Turisti si môžu prenajať apartmány, alebo sa najesť v reštauráciách (nízke ceny, chutné jedlá).

Pláže a kúpanie

Obec je dlhá zhruba 3 km, po celom pobreží sa tiahnu pláže. Tvoria ich okruhliaky a drobné kamienky. Vďaka pozvoľnému vstupu do mora sú vhodné pre rodiny s menšími deťmi. Pláže v Mandre majú dobré podmienky na potápanie. Ak preferujete piesok, odporúčame zavítať na Čista plaža. Je vo vzdialenosti zhruba 8 km, smerom na Novalju. Mnohí ju označujú ako jednu z najkrajších pláží na pobreží Jadranu.

Aj takto môže vyzerať dovolenka na Mandre

Kde sa ubytovať?

Niektorí návštevníci hľadajú ubytovanie priamo v Mandre, iní preferujú okolité väčšie mestá. Nech už sa rozhodnete akokoľvek, pri včasnej rezervácii si stihnete „uchmatnúť“ príjemné miesto na pobyt, napríklad v apartmáne. Rezerváciu je možné uskutočniť cez rezervačné systémy, nižšie ponúkame dva tipy.

Tipy na apartmány

Vynikajúce hodnotenia má trojhviezdičkové zariadenie Modra Kuca spravované rodinou. Tieto apartmány sú vzdialené len 30 metrov od nenápadnej pláže, do Novalje sa dostanete za 15 minút jazdy. Všetky klimatizované ubytovacie jednotky sú vybavené vlastnou kúpeľňou a kuchynkou, nechýba ani TV a balkón. Hostia majú k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko, Wi-Fi pripojenie bohužiaľ chýba. Ak chcete vedieť aktuálne ceny, kliknite na odkaz nižšie.

Pozitívne ohlasy majú aj trojhviezdičkové Apartments Fumić. Výhodná poloha v centre obce, len 100 metrov od pláže. Výhodou je blízkosť zubnej ordinácie, v susedstve je aj reštaurácia, potraviny a nočné kluby. Zariadenie obklopuje záhrada, v ktorej je počas priaznivého počasia možné grilovať. Bezplatné Wi-Fi pripojenie aj súkromné parkovisko. Súčasťou všetkých apartmánov je balkón s výhľadom na more, vlastná kúpeľňa a plne vybavená kuchynka s jedálenským kútom. Nevýhodou je chýbajúca klimatizácia. Ceny sa zobrazia po kliknutí na názov zariadenia (odkaz vyššie).

mandre01

Objednať ubytovanie v Mandre!

Ceny: už od 20 EUR

Obrovský výber z hotelov, hostelov, penziónov a ďalších typov ubytovacích zariadení. Rýchla a jednoduchá rezervácia. Najnižšie ceny.

Web prevádzkuje a píše Peter Greša. V prípade potreby ma môžete kontaktovať cez odkazy vyššie. Ak máte otázky týkajúce sa článku, použite prosím komentáre.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *