Spoľahlivé apartmány v pokojnom Bečiči

Publikované jún 4, 2014 v kategórii Čierna Hora

Spoľahlivé apartmány v pokojnom Bečiči

Hneď pri známom čiernohorskom letovisku Budva sa nachádza menšie pobrežné mestečko Bečiči, sú spolu spojené promenádou. Budvu vďaka rušnému nočnému životu uprednostňujú mladší návštevníci, Bečiči je vhodné na pokojnú dovolenku.

Väčšina ubytovacích zariadení sa však nachádza v Budve. Dovolenkári si môžu vybrať z bohatej ponuky hotelov a apartmánov. V dnešnom článku poskytneme tipy na overené ubytovanie a miestne pláže.

Pláže a atrakcie

2 km dlhá Bečićka plaža, tvorená hrubým pieskom, bola v roku 1936 ocenená titulom najlepšia pláž Stredomoria. Dnes je situácia trochu iná, napriek tomu je stále najkrajšou plážou v oblasti a môže sa pochváliť „modrou vlajkou“.

Zábery z hlavnej pláže

Veľmi dobré podmienky na kúpanie majú aj pláže smerom na juhovýchod. Blízko mesta sa nachádza pláž Kamenovo, ktorú návštevníci obľubujú vďaka piesku a čistému moru. Je dlhá 350 metrov. Podobnú dĺžku má aj piesočnato-štrková pláž Pržno, ktorú obklopuje prírodná rezervácia a olivové háje.

Kde sa ubytovať?

Väčšina ubytovacích zariadení má výhodnú polohu priamo pri pobreží. Odporúčame prezrieť kompletnú ponuku na stránkach online rezervačných systémov. Ak nenájdete nič vyhovujúce, skúste pozrieť zariadenia v susednej Budve.

Zaručene kvalitné apartmány

Predošlí návštevníci boli veľmi spokojní s ubytovaním v štvorhviezdičkovom zariadení Apartments Sofija, nachádzajúcom sa 300 metrov od hlavnej pláže v Bečiči. Veľkým lákadlom je aj veľký aquapark v bezprostrednej blízkosti apartmánov. Všetky ubytovacie jednotky (izby, štúdiá, apartmány) sú klimatizované, samozrejmou súčasťou je balkón (alebo terasa s výhľadom na more), TV a vlastná kúpeľňa. Apartmány majú aj vlastnú kuchynku. Celý areál je čistý a moderný, hostia vo svojich recenziách chvália ochotný personál a výborné služby. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie, nevýhodou je spoplatnené parkovisko. Recenzie hostí a aktuálne ceny ubytovania si môžete prezrieť po kliknutí na odkaz vyššie.

Výnimočne pozitívne ohlasy majú aj trojhviezdičkové Apartments Ivanović, vzdialené 250 metrov od piesočnatej pláže. V okolí sú reštaurácie a obchod s potravinami. Veľmi dobré napojenie na verejnú dopravu, v blízkosti je autobusová zastávka. Všetky štúdiá a apartmány sú klimatizované, ich súčasťou je balkón s výhľadom na more. Nechýba ani obývačka s TV, kúpeľňa so sprchou a plne vybavená kuchynka s jedálenským kútom. Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet aj parkovanie. Neváhajte si zobraziť ceny ubytovania kliknutím na názov apartmánov vyššie.

13870465

Objednať ubytovanie v Bečiči!

Ceny: už od 20 EUR

Obrovský výber z hotelov, apartmánov, penziónov a ďalších typov ubytovacích zariadení. Rýchla a jednoduchá rezervácia. Najnižšie ceny.

Web prevádzkuje a píše Peter Greša. V prípade potreby ma môžete kontaktovať cez odkazy vyššie. Ak máte otázky týkajúce sa článku, použite prosím komentáre.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *