Vodice

Publikované jún 16, 2013 v kategórii Chorvátsko

Vodice

Obľúbená turistická destinácia na juhozápade Chorvátska. Vodice sa nachádzajú 11 km od mesta Šibenik, svoj názov dostali podľa vodných prameňov, ktoré sa vyskytujú v okolí mesta.

Vodice žijú najmä turistickým ruchom, nachádza sa tu množstvo ubytovacích zariadení. Sú prístavným mestom, z prístavu v centre mesta sa uskutočňujú plavby na okolité ostrovy.

Mesto je medzi návštevníkmi obľúbené kvôli príjemnej klíme, piesočnatým a kamienkovým plážam. Ubytovanie vo Vodiciach sa dá rezervovať za veľmi výhodnú cenu.

Najviac využívanou formou ubytovania pre turistov sú v tomto meste apartmány. Pri hľadaní cez internet ich nájdete skutočne veľa, väčšinou však majú jednu nevýhodu. Chýbajú pri nich hodnotenia od návštevníkov. Môže preto nastať sklamanie, keď Váš apartmán nebude vyzerať ako na obrázkoch a ponúkané služby nebudú zodpovedať inzerátu.

Ak si chcete ušetriť nervy a starosti, odporúčame objednať apartmán (alebo hotel) cez rezervačný systém. V konečnom dôsledku Vás to pravdepodobne dokonca vyjde lacnejšie a pri každom zariadení budete môcť vidieť recenzie od hostí, ktorí tam už boli pred Vami.

Ako vyzerajú Vodice z vtáčej perspektívy? Pozrite si toto krásne video.

Medzi kvalitné a lacné apartmány vo Vodiciach patrí Apartments and Rooms Toni. 3 hviezdičky, centrum mesta je vzdialené 600 metrov. Pláž je od apartmánov vo vzdialenosti 700 metrov. Súčasťou klimatizovaných izieb je okrem iného aj balkón, TV, kuchyňa s jedálenským kútom a umývačkou riadu. Príjemná majiteľka s vynikajúcim prístupom. V areáli sa nachádza terasa, v ktorej je možné grilovať. V niektorých izbách je dostupné bezplatné Wi-Fi pripojenie. Pri apartmánoch je súkromné parkovisko, ktoré môžu hostia využiť bezplatne. Noc v dvojlôžkovej izbe stojí od 33€.

Vynikajúce hodnotenia má trojhviezdičková Villa Isabela. Historické centrum Vodíc je síce vzdialené 30 minút chôdze, pláž je však vzdialená len 50 metrov. Hlavná pláž Hookah je vzdialená 800 metrov. Môžete si na nej užiť rôzne vodné športy a atrakcie. Súčasťou všetkých klimatizovaných apartmánov je balkón alebo terasa. Bezplatné Wi-Fi, bezplatné parkovanie. Dvojlôžková izba stojí už od 36€, štvorlôžková zhruba dvojnásobok.

Odporúčame rezervovať ubytovanie vo Vodiciach dostatočne vopred. Počas letnej sezóny je o apartmány najväčší záujem, z tohto dôvodu sú väčšinou plne obsadené a ich cena je vyššia než mimo sezóny.

Vodice (1)

Objednať ubytovanie vo Vodiciach!

Ceny: už od 20 EUR

Obrovský výber z hotelov, hostelov, penziónov a ďalších typov ubytovacích zariadení. Rýchla a jednoduchá rezervácia. Najnižšie ceny.

Web prevádzkuje a píše Peter Greša. V prípade potreby ma môžete kontaktovať cez odkazy vyššie. Ak máte otázky týkajúce sa článku, použite prosím komentáre.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *