Romantické zátoky v letovisku Seget Vranjica pri Splite

Publikované apr 28, 2014 v kategórii Chorvátsko

Romantické zátoky v letovisku Seget Vranjica pri Splite

5 km od známeho Trogiru leží na Trogirskej riviére menšie turistické letovisko s názvom Seget Vranjica. Vďaka príjemnému podnebiu a romantickým zátokám je vhodné na príjemnú a pokojnú dovolenku.

V blízkom Splite (8 km) je letisko, takže sa sem môžete pohodlne dopraviť aj leteckou dopravou. Počas letnej sezóny sem lietajú rôzne nízkonákladové aerolínie – pri včasnej rezervácii sa dajú kúpiť letenky za veľmi výhodné ceny.

Podmienky na kúpanie

Trogirskú riviéru a okolie charakterizujú zátoky s kamienkovými plážami. Obklopuje ich bujná vegetácia – vínna réva a olivovníky, ktoré tu rastú už po stáročia. V okolí je veľa malých ostrovčekov, kam sa dá vybrať napríklad prenajatým člnom/loďkou. Za plážami sa môžete vydať aj do spomínaného Trogiru alebo k blízkemu ostrovu Čiovo. Mestské kúpalisko ostrova je v zátoke Saldun.

Zábery z pláže

Kde sa ubytovať?

Pobyt je možné stráviť v niektorom z desiatok miestnych ubytovacích zariadení. Nájdete tu pár hotelov, väčšinu ubytovacích kapacít však tvoria apartmány. Pokiaľ by ste nenašli zariadenie podľa svojich predstáv, odporúčame prezrieť ponuku ubytovania v okolitých letoviskách.

Tipy na overené zariadenia

Ak máte v obľube apartmánové zariadenia s kuchynkou, odporúčame dvojhviezdičkovú Villa Teresa. Predošlí hostia chvália okrem výhodnej polohy hlavne príjemnú majiteľku, nádherný výhľad a množstvo miest na relax a zábavu v okolí. Najbližšia kamienková pláž s barom je vzdialená len niekoľko krokov, centrum mesta je vo vzdialenosti 150 metrov. Nájdete tu rôzne reštaurácie a obchod s potravinami. Priamo z balkónu si môžete vychutnať výhľad na Jadranské more a pláž, samozrejmou výbavou klimatizovaných ubytovacích jednotiek je aj kuchyňa s jedálňou a kúpeľňa so sprchovým kútom. Bezplatné Wi-Fi aj parkovanie. Aktuálne ceny ubytovania a recenzie predošlých návštevníkov si neváhajte zobraziť kliknutím na názov zariadenia.

Spomedzi hotelov má veľmi pozitívne ohlasy Hotel Viktorija. 3 hviezdičky, služby na úrovni, spokojní hostia. V bezprostrednom okolí sú športové ihriská, pobrežie je vo vzdialenosti 80 metrov. K dispozícii je bezplatné parkovanie na hotelovom parkovisku aj Wi-Fi pripojenie na internet, v cene pobytu sú raňajky. Všetky ubytovacie jednotky (izby a apartmány) sú klimatizované, ich súčasťou je balkón s výhľadom. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa, apartmán má aj obývačku. Po kliknutí na názov hotela si môžete prezrieť ceny ubytovania a recenzie hostí.

14524861

Objednať ubytovanie v Seget Vranjica!

Ceny: už od 20 EUR

Obrovský výber z hotelov, apartmánov, penziónov a ďalších typov ubytovacích zariadení. Rýchla a jednoduchá rezervácia. Najnižšie ceny.

Web prevádzkuje a píše Peter Greša. V prípade potreby ma môžete kontaktovať cez odkazy vyššie. Ak máte otázky týkajúce sa článku, použite prosím komentáre.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *