Dovolenka v letovisku Njivice na ostrove Krk

Publikované dec 30, 2013 v kategórii Chorvátsko

Dovolenka v letovisku Njivice na ostrove Krk

Existuje viacero dôvodov pre strávenie letnej dovolenky v Njiviciach. Návštevníkov sem viac láka pokojná prímorská poloha a vhodné podmienky na kúpanie.

Njivice sú prístavná obec na severozápadnom pobreží ostrova Krk. Domáci obyvatelia sa živia poľnohospodárstvom a rybolovom, alebo poskytujú služby v oblasti cestovného ruchu. Cez rezervačný systém si môžete prezrieť ponuku apartmánov.

Pláže a kúpanie

Pobrežie tvoria kamienkové pláže s čiastočne vybetónovanými plošinami. Veľkou výhodou obce je bujná vegetácia, pláže obklopujú lesy. Jedným z najlepších miest na kúpanie sú pláže hotelov Beli Kamnik a Jadran. Druhá menovaná je dokonca ocenená „modrou vlajkou“, vďaka čomu sa nemusíte obávať o čisté prostredie a kvalitné služby. Odporúčame vyhľadávať skryté a nenápadné romantické zátoky.

Njivice na videu

Kde sa ubytovať?

Ponuku miestnych ubytovacích zariadení si môžete prezrieť na stránkach rezervačných systémov. Rezervácia je veľmi rýchla a jednoduchá, cena ponúkaných hotelov a apartmánov je veľmi výhodná. Nižšie pridávame tipy na najlepšie zariadenia.

Tipy na kvalitné apartmány

Najlepšie hodnotenia má trojhviezdičkové zariadenie Apartments Skoko. Návštevníci si pochvaľujú čistotu a vybavenie apartmánov, priateľský prístup majiteľa, krásny výhľad a dobrú polohu. Zariadenie obklopuje záhrada, na požiadanie je v nej možné grilovať. Najbližšia pláž je vzdialená 350 metrov, centrum obce je vo vzdialenosti 500 metrov. Súčasťou všetkých ubytovacích jednotiek je balkón a TV, samozrejmosťou je plne vybavená kuchynka a kúpeľňa. Nechýba ani bezplatné Wi-Fi pripojenie, ubytovaní hostia majú k dispozícii taktiež súkromné parkovisko zdarma. Ak si chcete prezrieť ceny ubytovania, kliknite na odkaz vyššie.

10 minút chôdze od pláže sa nachádza trojhviezdičkové zariadenie Apartments EL-PI Njivice. Výhodou je tichá poloha mimo centra a nízka cena. Všetky apartmány majú vlastný vchod, sú vybavené vlastným balkónom a TV. Samozrejmosťou sú viaceré spálne, kuchyňa s jedálenským kútom a kúpeľňa s vaňou (alebo sprchovým kútom). Bezplatné parkovanie, pripojenie na internet však bohužiaľ chýba. Recenzie hostí a ceny za nocľah nájdete po kliknutí na názov apartmánov (odkaz vyššie).

njivice1

Objednať ubytovanie v Njiviciach!

Ceny: už od 20 EUR

Obrovský výber z hotelov, hostelov, penziónov a ďalších typov ubytovacích zariadení. Rýchla a jednoduchá rezervácia. Najnižšie ceny.

Web prevádzkuje a píše Peter Greša. V prípade potreby ma môžete kontaktovať cez odkazy vyššie. Ak máte otázky týkajúce sa článku, použite prosím komentáre.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *