Hajdúszoboszló

Publikované júl 10, 2013 v kategórii Maďarsko

Hajdúszoboszló

Hajdúszoboszló je kúpeľné mesto vo východnej časti Maďarska v blízkosti mesta Debrecín. Od roku 1926 tu vyviera minerálna liečivá voda, ktorá pomáha predovšetkým pri liečbe chorôb pohybového ústrojenstva. Z tohto dôvodu prischla mestu prezývka „Mekka reumatikov“.

V roku 2000 tu bol postavený prvý aquapark v krajine, dnes je najväčším vodným komplexom v strednej Európe. Návštevníkov sem láka aj piesočnatá pláž a bazén s vlnobitím.

Hajdúszoboszló patrí medzi najviac navštevované kúpeľné mestá, je vyhľadávané aj medzi turistami z okolitých krajín.

Vzhľadom na veľký dopyt po ubytovaní nájdete v tomto meste množstvo ubytovacích zariadení. Množstvo hotelov, apartmánov a penziónov si môžete vyhľadať a rezervovať cez rezervačný systém. Momentálne je v ponuke okolo viac ako 100 možností pobytu v Hajdúszoboszló.

Aquapark v Hajdúszoboszló

Kvalitné a lacné ubytovanie v Hajdúszoboszló poskytuje štvorhviezdičkový Nelson Hotel. Príjemná atmosféra, krásny interiér v štýle starodávnych námorných plachetníc. Súčasťou klimatizovaných izieb je vlastná kúpeľňa a elegantný drevený nábytok. Väčšina z nich má 2 poschodia. Relax ponúka vlastné wellness centrum (vstup zdarma), v ktorom si hoteloví hostia môžu užiť vírivku, saunu a masáže. Hotel má vlastnú reštauráciu a cukráreň. Bezplatné Wi-Fi pripojenie aj parkovanie. Raňajky sú v cene pobytu. Dvojlôžková izba stojí od 56€. Za izbu pre 4 osoby zaplatíte od 93€.

Same pozitívne recenzie dostáva aj Hotel Atlantis Hajdúszoboszló. 4 hviezdičky, poloha 5 minút chôdze od kúpeľov Aqua Palace. Klimatizované izby majú vlastný balkón. Bezplatné Wi-Fi pripojenie, spoplatnené parkovisko (4€/deň). Hotel má vlastné wellness centrum s krytým bazénom, oddýchnuť si môžete v priestrannej vírivke. Pre hostí sú k dispozícii aj sauny, parné kúpele a ľadová jaskyňa. Hotelová reštaurácia ponúka tradičné maďarské špeciality a jedlá medzinárodnej kuchyne. V cene pobytu je polpenzia. Noc pre dvoch stojí od 108€.

V ponuke rezervačných systémov nájdete množstvo ubytovacích zariadení v Hajdúszoboszló. Pri rozhodovaní Vám určite veľmi pomôžu hodnotenia od hostí, ktorí ich už navštívili.

Máte skúsenosti s hotelmi v Hajdúszoboszló? Neváhajte ich zverejniť v komentároch pod článkom.

715684

Objednať ubytovanie v Hajdúszoboszló!

Ceny: už od 20 EUR

Obrovský výber z hotelov, hostelov, penziónov a ďalších typov ubytovacích zariadení. Rýchla a jednoduchá rezervácia. Najnižšie ceny.

Web prevádzkuje a píše Peter Greša. V prípade potreby ma môžete kontaktovať cez odkazy vyššie. Ak máte otázky týkajúce sa článku, použite prosím komentáre.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *