Angers

Publikované apr 18, 2013 v kategórii Francúzsko

Angers

Angers som navštívil pracovne v lete 2012 – veľmi pekné a čisté mesto, zaujímavé pamiatky, príjemné prostredie. Kvalitné služby, vynikajúce reštaurácie.

Mesto má bohatú históriu, je hlavným mestom miestnej provincie. Nachádza sa tu Zámok Angers, ktorý sa oplatí navštíviť. Angers má aj svoju univerzitu.

Keďže som tam bol len na jednu noc, stihol som vyskúšať len jeden hotel, s ktorým som bol veľmi spokojný a ľutoval som, že nemôžem zostať dlhšie – ide o Hotel Ibis Styles Angers Centre Gare na ulici 23 Bis Rue Paul Bert. Pozor, nepomýľte si ho s inými Ibis hotelmi v Angers. Ubytoval som sa tu na odporúčanie miestnych známych. 3 hviezdičky. Wi-Fi pripojenie na izbách zdarma. Veľké a pohodlné postele. Príjemný personál. Kvalitné služby, bezproblémový pobyt. Vynikajúce raňajky (v cene).

Cena za noc pre 2 osoby už od 60€.

Veľmi dobrá poloha – pár minút chôdze od centra a miestnej vlakovej stanice. Pozitívne hodnotenia od návštevníkov. Odporúčam.

609658_le_carroussel_du_mail

Objednať ubytovanie v Angers!

Ceny: už od 20 EUR

Obrovský výber z hotelov, hostelov, penziónov a ďalších typov ubytovacích zariadení. Rýchla a jednoduchá rezervácia. Najnižšie ceny.

Web prevádzkuje a píše Peter Greša. V prípade potreby ma môžete kontaktovať cez odkazy vyššie. Ak máte otázky týkajúce sa článku, použite prosím komentáre.

Jeden komentár

  1. tiež som bol ubytovaný v tom Ibise, predtým sa volal inak, neviem si spomenúť jak.. asi ho kúpil Ibis, bolo tam dobre, tiež odporúčam

    trochu ma však zaskočilo že miestne reštaurácie nemali jedálne lístky v angličtine a musel mi ich prekladať kolega, to je ale asi všade vo francúzsku

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *