Kde sa ubytovať pri letisku v Bratislave?

Publikované sep 14, 2013 v kategórii Tipy na ubytovanie pri letiskách

Kde sa ubytovať pri letisku v Bratislave?

Nocľah pri bratislavskom letisku potrebujú ľudia z rôznych dôvodov. Hotely v jeho blízkosti vyhľadávajú napríklad Slováci z východu, ktorí majú letisko ďaleko od domova a čas letu spôsobuje, že musia v Bratislave prespať.

V okolí hotela sa nachádzajú desiatky ubytovacích zariadení, ktoré si môžete pohodlne prezrieť a rezervovať cez rezervačný systém. V tomto článku poskytneme pár tipov na príjemné ubytovanie pri bratislavskom letisku.

Letisko M. R. Štefánika

Najväčšie medzinárodné letisko Slovenska sa nachádza 20 minút od centra Bratislavy. Využíva sa na pravidelné a charterové lety (prevažne počas letnej sezóny), pôsobia tu aj nízkonákladové aerolínie (napríklad Ryanair). Letisko má momentálne tri terminály. Ak potrebujete prespať v Bratislave, odporúčame vybrať spomedzi zariadení v okolí letiska, ktorých je skutočne dostatok.

Zábery z pristátia Boeingu

Hotely pri letisku

5 minút jazdy od letiska sa nachádza trojhviezdičkový Chopin Hotel Bratislava. V jeho bezprostrednej blízkosti je nákupné centrum Avion a predajňa Ikea. Výhodou je dobré napojenie na verejnú dopravu, vďaka blízkej autobusovej zastávke sa ľahko dostanete na letisko. Transfer na letisko kyvadlovou dopravou vie zabezpečiť aj hotel. Všetky ubytovacie jednotky sú klimatizované a odhlučnené, ich súčasťou je vlastná kúpeľňa a TV. V celom areáli je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, parkovanie je taktiež zdarma. Každé ráno sa od 6:30 do 10:30 podávajú raňajky vo forme bufetových stolov. Dvojlôžková izba stojí od 69€/noc.

V podobnej vzdialenosti od letiska sa nachádza aj štvorhviezdičkový NH Gate One. Hostia si vo svojich pozitívnych recenziách pochvaľujú priestrannosť a vybavenie izieb, skvelé raňajky, výhodnú polohu a napríklad aj veľkú kúpeľňu. Okrem nej je súčasťou klimatizovaných ubytovacích jednotiek aj LCD TV a trezor. Samozrejmosťou je bezplatné Wi-Fi, v blízkosti sa nachádza aj bezplatné verejné parkovisko. Veľkou výhodou hotela je wellness centrum, v ktorom nechýba bazén, sauna, posilňovňa a vírivka. Hotelová reštaurácia ponúka slovenské a medzinárodné jedlá.

DSCF5069

Zobraziť všetky hotely pri letisku!

Ceny: už od 30 EUR

Široký výber z desiatok rôznych ubytovacích zariadení pri letisku v Bratislave. Rýchla a jednoduchá rezervácia. Najnižšie ceny.

Web prevádzkuje a píše Peter Greša. V prípade potreby ma môžete kontaktovať cez odkazy vyššie. Ak máte otázky týkajúce sa článku, použite prosím komentáre.

Jeden komentár

  1. Dobrý večer chcem sa poinformovat kolko by stala izba na jeden den pre štvorclennu rodinu jeden dospelý a try deti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *