Overené apartmány v Malinskej na ostrove Krk

Publikované dec 10, 2013 v kategórii Chorvátsko

Overené apartmány v Malinskej na ostrove Krk

Malé chorvátske mestečko Malinska nájdete na severozápadnom pobreží ostrova Krk. Vyniká bohatou vegetáciou a príjemnými podmienkami na kúpanie (nájdete tu aj pláž s ocenením „modrá vlajka“).

Počas leta je veľmi obľúbenou destináciou dovolenkárov, na ktorých tu čakajú desiatky ubytovacích zariadení. V tomto článku si povieme o možnostiach kúpania a pridáme tipy na najlepšie apartmány.

Pláže a pamiatky

Pláže na pobreží Malinskej sú tvorené drobnými kamienkami, niektoré majú vybetónované móla a upravené vstupy do vody. Pred horúčavami sa môžete skryť do tieňa, ktorý vytvárajú okolité borovicové lesy. Najznámejšou miestnou plážou je Rupa, ktorá vďaka svojej kvalite získala ocenenie modrá vlajka.

Podmorský svet v Malinskej

Keď Vás omrzí kúpanie v Jadranskom mori, skúste navštíviť napríklad miestne pamätihodnosti. Väčšinou sa jedná o sakrálne pamiatky, ako napríklad kostol sv. Márie Magdalény a františkánsky kláštor.

2 tipy na najlepšie apartmány

Rezervačný systém uvádza, že podľa hodnotení návštevníkov je najlepším apartmánom v Malinskej trojhviezdičkové zariadenie Apartments Bogović. Výhodou je tichá poloha 350 metrov od centra, najbližšia pláž je vo vzdialenosti 500 metrov. V blízkosti je aj obchod s potravinami a reštaurácia, v ktorej si môžete vychutnať tradičné regionálne špeciality. Súčasťou všetkých apartmánov je klimatizácia a zariadený balkón, samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa a plne vybavená kuchynka s jedálenským kútom. Nechýbajú ani spálne a obývačka s posedením a TV. Wi-Fi pripojenie na internet a parkovanie sú bezplatné. Aktuálne ceny a hodnotenia predošlých hostí si môžete prezrieť po kliknutí na odkaz vyššie.

Nič nepokazíte ani pri rezervácii pobytu v trojhviezdičkovom zariadení Apartments Kvarner. 450 metrov od centra, 600 metrov od pláže. Všade sa ľahko dostanete pešo do desiatich minút. Hostia si pochvaľujú veľmi ochotných majiteľov, čistotu a vybavenie apartmánov, výhľad na pláž a mesto. Apartmány sú klimatizované, ich súčasťou je patio, vlastná kúpeľňa, kuchynka s jedálenským kútom, posedenie s TV a spálne. Bezplatné Wi-Fi pripojenie aj parkovanie. Ceny ubytovania sa zobrazia po kliknutí na názov apartmánov (odkaz vyššie).

malinska (1)

Objednať ubytovanie v Malinskej!

Ceny: už od 20 EUR

Obrovský výber z hotelov, hostelov, penziónov a ďalších typov ubytovacích zariadení. Rýchla a jednoduchá rezervácia. Najnižšie ceny.

Web prevádzkuje a píše Peter Greša. V prípade potreby ma môžete kontaktovať cez odkazy vyššie. Ak máte otázky týkajúce sa článku, použite prosím komentáre.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *