Sprievodca pobytom v bulharskom Kraneve

Publikované feb 17, 2014 v kategórii Bulharsko

Sprievodca pobytom v bulharskom Kraneve

Zvyknete si zahraničnú dovolenku naplánovať bez cestovky a celý pobyt vyriešiť „na vlastnú päsť“? Cestovatelia tohto typu obľubujú napríklad Bulharsko. Dá sa sem ľahko dostať letecky, prípadne autom.

Okrem dopravy však treba vyriešiť aj ubytovanie. V tomto článku si povieme o plážach a ubytovacích zariadeniach v prímorskom mestečku Kranevo. V bezprostrednej blízkosti sú 2 veľké letoviská – Albena a Zlaté piesky.

Základné info

V stredoveku bolo Kranevo úspešná rímska pevnosť známa pod menom Ekrene alebo Kraneia. Napriek pomerne malej rozlohe sa na jeho území nachádza v dnešnej dobe množstvo hotelov a liečebných zariadení. Centrum mesta je plné lacných reštaurácii, ktoré vyhľadávajú návštevníci zo širokého okolia.

Pláže a kúpanie

Najväčším magnetom na návštevníkov sú krásne a široké pláže tvorené pieskom, nadväzujú na pláže susednej Albeny. Vďaka pozvoľnému vstupu do mora sú vhodné aj pre rodiny s menšími deťmi. Na okraji mesta sa nachádza aj nudistická pláž.

Takto sa dovolenkuje v Kraneve

Tipy na kvalitné ubytovanie

Pre kompletnú ponuku ubytovania v Kraneve odporúčame prezrieť stránky rezervačných systémov, v tomto článku poskytneme tipy na dve overené vilové zariadenia s výbornými hodnoteniami od predošlých hostí. Dvojhviezdičková SanMarco Villas je vzdialená 400 metrov od pláže, obklopuje ju záhrada s bazénom a tenisovým kurtom. Všetky ubytovacie jednotky sú klimatizované, ich súčasťou je balkón s výhľadom. Samozrejmosťou je veľká obývačka s TV s plochou obrazovkou, viacero spální, vlastná kúpeľňa a plne vybavená kuchynka. Hostia majú k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie, parkovanie je taktiež zdarma. Viac info a aktuálne ceny si môžete zobraziť kliknutím na odkaz vyššie.

Veľkej obľube sa teší aj trojhviezdičkové zariadenie Villa Valentina. Pláž je vo vzdialenosti 450 metrov, vilu obklopuje vonkajší bazén a veľká záhrada s grilom. Reštaurácie a obchody sa nachádzajú prevažne v centre mesta, ktoré je vo vzdialenosti 500 metrov. Ubytovacie jednotky sú priestranné a veľmi dobre vybavené, sú vhodné na dovolenku pre partiu alebo väčšiu rodinu, ubytovať sa tu môže 8 osôb. Všetky moderne zariadené mezonety sú klimatizované, ich súčasťou je balkón s výhľadom na bazén. Samozrejmosťou je veľká obývačka, vlastná kuchynka, kúpeľňa, niekoľko spální. Nechýba bezplatné Wi-Fi pripojenie a parkovanie. Ceny sú vzhľadom na ponúkanú kvalitu veľmi výhodné, neváhajte si ich prezrieť po kliknutí na názov vily (odkaz vyššie).

f-kranevo3007095739

Objednať ubytovanie v Kraneve!

Ceny: už od 20 EUR

Obrovský výber z hotelov, apartmánov, penziónov a ďalších typov ubytovacích zariadení. Rýchla a jednoduchá rezervácia. Najnižšie ceny.

Web prevádzkuje a píše Peter Greša. V prípade potreby ma môžete kontaktovať cez odkazy vyššie. Ak máte otázky týkajúce sa článku, použite prosím komentáre.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *