Slnečný Petrovac s príjemnými plážami

Publikované mar 3, 2014 v kategórii Čierna Hora

Slnečný Petrovac s príjemnými plážami

300 slnečných dní, piesočnaté pláže, čisté more, rušný nočný život. Takto by sa dal charakterizovať prístavný Petrovac v Čiernej Hore, ktorý je pre mnohých obľúbenou letnou destináciou.

Ak sa sem chystáte na dovolenku, budete potrebovať ubytovanie. Cez stránky rezervačného systému si môžete prezrieť desiatky rôznych ubytovacích zariadení – prevažne hotely a apartmány.

Pláže a pamiatky

Petrovac bol pôvodne založený ako rybárska osada pri benátskej pevnosti Castel Lastua, z ktorej sa do dnešných čias zachovala iba časť. Spomedzi sakrálnych pamiatok sa priamo v meste nachádza kostol sv. Eliáša z 15. storočia, v okolí Petrovacu sú ďalšie kláštory a kostoly.

Takto to vyzerá na pláži a v meste

V meste a okolí sa nachádza viacero pláží. Najznámejšia je 600 metrov dlhá Petrovacka plaža, ktorú charakterizuje piesok s červeným sfarbením a drobné kamienky. Obklopuje ju mnoho reštaurácii, obchodov a plážových barov. O pár stoviek metrov ďalej je pláž Lučica, ktorá dosahuje dĺžku 20 metrov. Tvoria ju kamienky a piesok. Najdlhšou plážou je Buljarica (2250 metrov), nachádza sa na juhu, tvorí ju štrk a hrubý piesok.

Zaručene kvalitné apartmány

Vynikajúce ohlasy od predošlých návštevníkov majú trojhviezdičkové Apartments Skocidjevojka. Zariadenie je vzdialené 5 km od centra Petrovacu, na najbližšiu pláž sa dostanete chôdzou do 10 minút. Všetky ubytovacie jednotky sú klimatizované, ich súčasťou je terasa s výhľadom na more. Samozrejmosťou je kompletne zariadená kuchynka s jedálenským kútom, obývačka s posedením a TV (plochá obrazovka) a vlastná kúpeľňa. V celom zariadení je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, parkovanie je taktiež zdarma. Každá ubytovacia jednotka má zaujímavo vyzdobený interiér, napríklad obrazmi. K dispozícii je aj vonkajšia slnečná terasa a gril. Aktuálne ceny ubytovania si neváhajte zobraziť kliknutím na odkaz vyššie (názov apartmánov).

Výnimočne pozitívnymi recenziami od hostí sa môže pýšiť aj trojhviezdičkové zariadenie Medin Apartments. Je situované na kopci, z ktorého si môžete vychutnať výhľad na Petrovac a Jadranské more. Obklopujú ho stovky rokov staré olivovníky. Najbližšia pláž je vzdialená 300 metrov, pohodlne sa k nej dostanete pešo. Všetky apartmány sú klimatizované, ich súčasťou je patio s výhľadom na more. Príjemným prekvapením sú extra veľké postele, vďaka ktorým si užijete pohodlný spánok. Samozrejmou výbavou je vlastná kúpeľňa a kuchyňa, v obývačke je TV s plochou obrazovkou. Bezplatné Wi-Fi aj parkovanie. Kontakt a ceny nájdete po kliknutí na odkaz vyššie.

9422959

Objednať ubytovanie v Petrovaci!

Ceny: už od 20 EUR

Obrovský výber z hotelov, apartmánov, penziónov a ďalších typov ubytovacích zariadení. Rýchla a jednoduchá rezervácia. Najnižšie ceny.

Web prevádzkuje a píše Peter Greša. V prípade potreby ma môžete kontaktovať cez odkazy vyššie. Ak máte otázky týkajúce sa článku, použite prosím komentáre.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *