Dlhá pláž a liečivé bahno v čiernohorskom Igale

Publikované apr 6, 2014 v kategórii Čierna Hora

Dlhá pláž a liečivé bahno v čiernohorskom Igale

Na začiatku zálivu Boka Kotorska v Čiernej Hore sa nachádza pobrežné letovisko Igalo. Návštevníci sem cestujú kvôli miestnym plážam a kúpeľom – vyvierajú tu rádioaktívne pramene, ktoré vytvárajú bahno s liečivými účinkami.

Igalo priamo susedí s obľúbeným čiernohorským strediskom Herceg Novi. Ak nenájdete ubytovanie v Igale podľa svojich predstáv, skúste hľadať hotely a apartmány v okolí. Na konci článku píšeme tipy na overené zariadenia.

Miestne pláže

Na pobreží sa rozprestiera pláž dlhá 2 km. Tvorí ju piesok, niektoré časti sú vybetónované kvôli opaľovaniu. Po kúpaní v Jadranskom mori môžete zájsť na morské špeciality v miestnych reštauráciách. Na svoje si prídu aj fanúšici vodných športov, sú tu veľmi dobré podmienky napríklad na potápanie a vodné lyžovanie.

Zábery z pláže

Kde sa ubytovať?

Osobne preferujem rezervačné systémy, ktoré majú v ponuke množstvo rôznych ubytovacích zariadení. Veľkou výhodou je možnosť hodnotenia – po absolvovaní pobytu môžete k hotelom pridať svoje hodnotenie s komentárom. Práve prečítanie týchto hodnotení mi veľmi často uľahčuje výber vhodného zariadenia.

Apartmány s výbornými hodnoteniami

Veľkej obľube návštevníkov sa tešia štvorhviezdičkové Apartments Magnolia. Hostia chvália perfektnú polohu (blízko mora a pešej zóny), príjemný personál, čistotu a moderné vybavenie apartmánov. Ich súčasťou je klimatizácia, terasa s výhľadom na more, kúpeľňa, kuchynka s jedálňou, obývačka s TV a posedením. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie a parkovanie na súkromnom parkovisku. V bezprostrednej blízkosti je obchod s potravinami a reštaurácie, zariadenie má vďaka blízkej autobusovej zastávke veľmi dobré napojenie na verejnú dopravu. Recenzie hostí a aktuálne ceny ubytovania si neváhajte zobraziť po kliknutí na odkaz vyššie (názov apartmánov).

Príjemný pobyt môžete stráviť aj vo štvorhviezdičkovom Apart Hotel Grifone. Výhodná poloha – 200 metrov od centra Igala a len 50 metrov od pláže Obala. V bezprostrednej blízkosti sú reštaurácie, obchod s potravinami a spa. Všetky ubytovacie jednotky (štúdiá a apartmány) sú vybavené klimatizáciou a balkónom s výhľadom. Nechýba ani obývačka s posedením a TV s plochou obrazovkou, moderná kúpeľňa a kuchynka. Samozrejmosťou je bezplatné Wi-Fi, parkovanie je však bohužiaľ spoplatnené. Viac informácii a aktuálne ceny si môžete prezrieť kliknutím na odkaz vyššie.

igalo neka56

Objednať ubytovanie v Igale!

Ceny: už od 20 EUR

Obrovský výber z hotelov, apartmánov, penziónov a ďalších typov ubytovacích zariadení. Rýchla a jednoduchá rezervácia. Najnižšie ceny.

Web prevádzkuje a píše Peter Greša. V prípade potreby ma môžete kontaktovať cez odkazy vyššie. Ak máte otázky týkajúce sa článku, použite prosím komentáre.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *