Kde sa ubytovať v obci Kožino neďaleko Zadaru?

Publikované mar 23, 2014 v kategórii Chorvátsko

Kde sa ubytovať v obci Kožino neďaleko Zadaru?

Nenašli ste ešte vhodnú lokalitu pre tohtoročnú letnú dovolenku v Chorvátsku? Ak preferujete pokojnejšie a menšie letoviská, jednou z možností môže byť letovisko Kožino v Severnej Dalmácii.

Leží 9 km severozápadne od Zadaru, trvalo tu žije pár stoviek obyvateľov. Tak ako v iných prímorských letoviskách, aj tu sa živia najmä poľnohospodárstvom (vínna réva, olivy), rybolovom a cestovným ruchom.

Pláže a turistické atrakcie

Hlavným dôvodom pre návštevu Kožina sú pre väčšinu dovolenkárov pláže. Tvorí ich väčšinou štrk alebo piesok s vybetónovanými mólami, návštevníci si pochvaľujú čistotu mora. Pobrežie je čiastočne obklopené vegetáciou.

Kožino je pre mnohých až príliš pokojné, nachádza sa tu len zopár reštaurácii a jeden obchod. Do rušnejšieho Petrčane sa dostanete pešo za 20 minút, určite sa oplatí ísť na výlet aj do spomínaného Zadaru.

Dovolenka v Kožine

Mestečko ožíva v letnej sezóne, kedy sem prichádzajú turisti zo všetkých kútov Európy a konajú sa rôzne podujatia. Vhodným miestom na výlet sú okolité národné parky – Krka, Kornati, Paklenica.

Apartmány s výbornými hodnoteniami

Kompletnú ponuku ubytovacích zariadení v Kožine nájde cez online rezervačné systémy. Pri každom apartmáne nájdete aj hodnotenia od predchádzajúcich hostí, ktoré môžu byť veľmi nápomocné pri Vašom konečnom výbere. Zaručene príjemný pobyt je možné stráviť napríklad v trojhviezdičkových Apartments Petani. Návštevníci vo svojich recenziách vyjadrujú spokojnosť s ubytovaním a čistotou ubytovacích jednotiek, pochvaľujú si aj tiché prostredie a srdečných majiteľov. Výhodou je blízkosť pláže (90 metrov), v pešej dostupnosti je aj obchod s potravinami a reštaurácie s miestnymi špecialitami. Súčasťou štúdií a apartmánov je balkón s výhľadom na more, samozrejmosťou je moderná kúpeľňa a kuchynka s jedálňou. Hostia majú k dispozícii aj gril, Wi-Fi pripojenie a parkovanie zdarma. Nezabudnite si prečítať recenzie a ďalšie informácie kliknutím na odkaz vyššie.

Pozitívnymi ohlasmi sa môžu pýšiť aj štvorhviezdičkové Apartments Success. V blízkosti (100 metrov) je pekná piesočnatá pláž, zariadenie je na vysokej úrovni. Súčasťou areálu je vonkajší bazén a veľká záhrada s grilom. Hostia majú k dispozícii bezplatné parkovanie, nevýhodou je však spoplatnený internet. Všetky apartmány sú klimatizované a majú balkón s výhľadom na more alebo bazén. Samozrejmou výbavou je kúpeľňa a kuchyňa s jedálňou, v obývačke nechýba TV s plochou obrazovkou posedenie. Každá ubytovacia jednotka má jednu alebo viacero spální s extra veľkými posteľami. Rezerváciu môžete uskutočniť kliknutím na názov apartmánov.

1024px-Sunset_from_Kožino

Objednať ubytovanie v Kožine!

Ceny: už od 20 EUR

Obrovský výber z hotelov, apartmánov, penziónov a ďalších typov ubytovacích zariadení. Rýchla a jednoduchá rezervácia. Najnižšie ceny.

Web prevádzkuje a píše Peter Greša. V prípade potreby ma môžete kontaktovať cez odkazy vyššie. Ak máte otázky týkajúce sa článku, použite prosím komentáre.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *